Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz AuraSync #48731 üzenetére

    Vagy pl van-e billentyű kopás
    Mivel gyárilag mártogatós kupakokkal szállítják, így a technológiába van kódolva a kopás. Az, hogy ez nálad kijön-e, már más dolog, az jobban függ a bőrödtől, mint mások tapasztalatától. Ha megveszed hozzá a Corsair doubleshot PBT kupakkészletét, akkor nem fog kopni. Az általam ajánlott Duckyt eleve ilyennel szállítják, ez volt az ajánlás oka.

    esetleg valami gyári hibák
    Ez egy frissen megjelent modell, így nem igazán van vele gyakorlati tapasztalat.

    csak világítani jó vele
    Világítani éppen nem jó vele, a 100-200 Hz-en villogó billentyűzetvilágítás fárasztja a szemet.

    Itt is mint minden topic-ban vannak olyanok akik csak egy márka mellett voksolnak “csak mert” a többit meg leszólják,
    Ez eléggé félrement. Ebben az árkategóriában a Duckyt One 2-t vagy a Varmilo VA109M-et szoktuk ajánlani, az utóbbinak erőssége a jó minőségű magyar kupakkészlet és gyengéje a világítás, ezért hoztam fel csak a Duckyt.

    Az általad kinézett Corsair ettől függetlenül egy jó billentyűzet, két gyenge pontja van, a világítás és a kupakkészlet.

    Azt elfelejtettem mondani, hogy nekem ez a Low profil dolog is fontos mert ölben van a bill játék közben és az a jó ha kevésbé van megtörve a kezem.
    Márkán belül ott van a Lapdog, pont erre találták ki.

    Tényleg azok amúgy milyenek? Azokba milyen kapcsoló van? Mert láttam róla vidit és tök lapos mintha egy laptop-ot nyomogatnának. Jók azok a Mac billek?
    Próbálnék jót mondani róla, de nem tudok. Nem mechanikusak, ollóshoz hasonló megoldással operálnak.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák