Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz dqdb #46954 üzenetére

    Hátha látok valami szívemnek kedves billzetet az némi önirónia akart lenni, igazából művelődni mentem, hogy nagyjából képben legyek, milyen szeméttel tömik manapság a gamerek agyát, hátha akad köztük olyan, ami ár/érték arányban akár ajánlható is lenne.

    De a HyperX Alloyon kívül más vállalható nem volt. :DDD

    Új billzetet amúgy sem akarok venni, mert lassan összeszámolni sem tudom, hány billzetet kerülgetek a lakásban.

    Na jó, megpróbálom: 1129. melós ócó1800 napi használatban, drága1800 majdnemkész
    Porosodik: XD84, FrankenCherry, 3x ócó1800, kb. 3 "modern" MY 3000, 1 oldschool MY 3000
    Romokban: MXB2, 8x BTC 5131, Victsing, ócókínai White Alps, 9009

    Gumidómok, amiket nem használok rovatban: Labtec Standard+, Genius KB110X, Lenovo Preferred Pro Pearl White, Jujitsu KB520, IBM USB Travel with UltraNav, BTC 5140, meg amiket kifelejtettem a szekrény tetejére száműzöttek közül.

    Pár hete aprón vett 9 billzetet sem néztem meg tüzetesebben a drága1800-on kívül, mintha lett volna köztük egy ócómaláj White Alps, vadiúj Sun Type6 USB, BTC 5121, valami fehér, kártyaolvasós Compaq SK-3320?, valami újnak látszó fehér magyar Genius, valami Kolink, de arra is lusta vagyok, hogy elmásszak a kupacig, hogy megnézzem, mi van rájuk írva. :DDD

    (Szörnyű, pont annyi billzetet sikerült fejből felsorolnom, ahány éve rontom a levegőt a világon. :W
    Ez két dolgot jelenthet: 1. öregszem, 2. túl sok lomtalanítandó billzetem van)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák