Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Na, gyerekek lehet fikázni. Meguntam a régi Logitech fehér klasszikust, amit már párszor megpucoltam, és emiatt kicsit bekeményedett, és ezt a billentyűzetet találtam, ami teljes méretű (a slimekből már kiábrándultam), van rajta pár MM gomb, és teljes home-end gombsor van rajta :

    De így, fél naposan, még jó. Csöndben van, puha, de határozott a leütése. És csak most vettem észre, hogy nem matricás, hanem szerintem festett. Érezhető a vastag festékréteg a betűkön.
    Viszont nem gémer, ez biztos. 2500Ft-ért viszont jobbat nem kapsz, ez biztos.

    Az utóbbi időben volt pár eltévelyedésem, a Logitech Mk250, MS Wireless 3000, Wireless 800, Wave, de valahogy képen mindegyik jól nézett ki, de nekem a gyakorlatban mindegyikkel volt valami bajom. Ezért nem merek tovább keresgélni a csodabillentyűzetek között, marad a teljesen hagyományos.
    Sokkal drágább billentyűzetet pedig aztán már végképp nem mernék venni, mert ha abban sem tetszik valami, akkor végkép agybajt kapnék, ha egy 20-30 ezer forintos szerkezet nem tetszene.

Új hozzászólás Aktív témák