Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz footy #92730 üzenetére

    Tempomat nincs, nem is kellene, viszont motorfeket hasznalom. Ja Foka 3-ban mar van, egyszer kiprobaltam, de azota se tempomatoztam, bar lehet ha hosszu palyazas lenne, hasznalnam...

    rvilike: Ha olcson akarnek kozledni nem vettem volna autot, benzinnel egyutt szuk 2 ev alatt bo 1,5 millaban van, ez busszal tavolsagi es varoson beluli berlettel lett volna 80k. Forgalmat nem tartom fel, ha sorban megyek tartom a sebesseget, ha mogottem nem jon senki akkor 80-90-nel megyek, de ha egy buszt utolerek es 70-nel megy, nagy forgalom van, akkor nem elozok minden aron, ugyanis itt a leghosszabb megallas nelkuli szakasz 7 km. Ilyen tavon egyszeruen nincs ertelme gyorsan menni. Felreerteni nem kellene, a multkor is 150 km-en vegig ahol tudtam 100-105-tel mentem, de a mindennapi utvonalamon ez lehetetlen a forgalom miatt, es inkabb beallok valaki moge 80-nal, minthogy elkezdjem elozni a sort.

    TaaT: Alt. en is 80-110-zel megyek, ahogy a forgalom engedi, de ha lekanyarodok az elkerulorol, van 2 km orszagut katyus uton, nem jon mogottem senki, nem kell sietni, akkor volt mar olyan, hogy 70-nel vegig csorgok a varosig, persze ez 10-bol 1 alkalom...

Új hozzászólás Aktív témák