Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz rhunseeker #219566 üzenetére

    Objektív válasz:
    Nem jó következtetni a Suzukiból az Alfára, az SX4 magasabb, és az üléspozíció is egyenesebb elöl-hátul egyaránt, a MiTóban viszont szinte nyújtott lábbal ülnek az elöl lévők, így hátul már nem igazán marad hely felnőtteknek, illetve a tető is viszonylag alacsonyra van húzva, 175-180 centi felett biztosan súrolja a tetőkárpitot a haj (nekem már a nyakamat is be kell húznom). Arról nem is beszélve, hogy a 3 ajtó miatt nehezebb a hátra bejutás.

    Szubjektív válasz:
    Én az esetek többségében max. 1 utast viszek, de tavaly májusban az Alfával mentünk a szüleimmel Füredre. Nyilván én (194 cm) vezettem, anyum (175 cm) ült jobb hátul, és apum (184 cm) ült előtte az anyósülésen, de valamivel előrébb kellett húznia magát, hogy anyum lábának legyen hely. Különösebben nem panaszkodtak, de azért túl kényelmesnek sem tartották, a kibírható szóval jellemezték leginkább azt a ~200 km-t. Mögém meg ha akarna, akkor se tudna senki beülni.
    Apumnál 3 centivel vagy magasabb, vagyis még ha kompromisszumosan is, de megoldható lenne a 4 személy, amennyiben senki nem magasabb nálad. Azért egy üléspróbát mindenképp javasolnék. :D

    Az Ypsilonban amúgy kényelmesebben elférünk így 3-an. Hiába rövidebb 25 centivel a MiTónál, egyenesebben ülünk mindannyian, és a tető sem lejt annyira hátul.

    Egy Bravo, de még inkább egy Delta biztosan kényelmesebb lenne minden utasnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák