Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz Qru #196028 üzenetére

    Én hiába rágom a feleségem fülét, egyszerűen nem hajlandó rá, nemhogy elektromost, nemhogy phevet, de sima hibridet sem akar.
    Ha ő így áll hozzá, nekem mindegy, hogy 5 vagy 20 litert eszik, havi 15-öt kap benzinre, majd annyit megy, de havi 3-400 kilométert sem szokott. Ebből a szempontból a mostani hr-v is megfelel (csak 20 éves és véres a torka, beázik, rozsdás, hol ez az ajtó nem zár be, hol amaz nem nyílik, hol a cvt dobja limp módba) akkor ez is jó lenne. Csak az érdekel hogy mennyi a szervízköltség, milyen a váltó.
    Neki az elsődleges szempontok hogy csajos legyen, ne legyen férfias, ne legyen műanyag a beltér, meg fekete legyen vagy barna vagy gyöngyház. Azt akarja hogy ránézzen és azt mondja: azta, hűha, nekem ez kell. Tolatókamerát meg szép modern műszerfalat akar, akár bőröset, de semmiképp nem fekete műanyagot. Ja meg a másik vesszőparipája, hogy 10 évnél ne (nagyon) legyen öregebb. Beltérben a legtöbb A és B kategóriás autó sivár, a C kategóriából van ami magas felszereltség esetén szép, a D meg már szerintem nagy.
    Az idegösszeroppanás határán vagyok.
    Ennyi futás esetén a fogyasztás tényleg nem szempont, inkább a bemelegedés hiánya és a kopás.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

  • bandus

    veterán

    válasz Qru #196028 üzenetére

    ha jol emlekszem touareggel kezdtek a valogatast, ennmar semmin sem lepodok meg :D de szerintem egyszerubb lenne kivalasztani mi az ami tetszik es hozzaigazitani a budzset, mert sztem amit tamas keres auto az egyelore nem letezik.

    MC Pite: nem ultem meg egyikben sem sajna. Kolleganak van uj octaviaja azt megtapogatom majd, es ha kinyitnak elmegyek egy peugeot szalonba is :)

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák