Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz hdman #17839 üzenetére

    Én se vettem poénra, de mint mondtam, leírtam az elején, majd folytattuk a beszélgetést. Ha neked bármi is homályossá válik nesa és köztem történt beszélgetésből azért, mert közben még 10 ember beírt a fórumba, az nem engem minősít... :U Ja értem, tehát ha valahol sok a hülye, akkor lehet mégse hülyék? Érdekes felfogás, bár a tények tekintetében elfogadható. :D

    Nincs mit beismernem (ha lenne megtenném) olvasd el magad, de tudod mit, a szűk keresztmetszetet megpróbálom tágítani picit, bemásolom ide azt ami nektek problémát okoz:

    Nem, csak van egy kis indexes fórum, ott diskurálok a többiekkel, szívom az infókat, de minden nap kiderül valami új, az egyik jóembernél egy 4 ezresért megvehető injektortisztítás után szépen lement a fogyi, legutóbb vegyes szaladgálósban 4.64-et produkált, és neki még nincs is bent (I)az 5. fokozat fogaskeréktuning(/I). Szóval van itt még lehetőség, bár majdnem mindegy hogy 1000 vagy 1200Ft 100-on. Az enyém a héten már össze lesz rakva, kíváncsi leszek mit produkál így felújítva, mentem már ilyennel, meglepően kellemes, nem kisautós, és nem is amerikásan laza a futómű, ha ehhez a valós 1000Ft/100km körüli fogyasztást számoljuk, szerintem nincsen kérdés. És mint mondtam, nekem se tetszik a külseje

    és neki még nincs is bent az 5. fokozat fogaskeréktuning."
    ez az hogy (I)a váltóban kicserélik az 5. sebességhez tartoztó fogaskereket (/I)amivel pályán kevesebbet fog forogni? :Y nagy okosság :K 2 félével gyártották vagy hogy?

    Nem tudni milyen megfontolásból jött ki így, de a Brava váltó 5. fogaskereke picit más, (a váltó is majdnem ugyanaz, be is lehet rakni egyszerű átalakítással) emiatt kb 20%-ot esik a fordulatszám, meg ezzel összefüggésben a fogyasztás is csökken

    (I)Ez a fogaskerek csere mukodik 1,9D tipon is(/I), azis 2 fele valtoval jott, a turbos hosszabb 5-be, lehet cserelnem enis mert most nyaralas alatt 807km utan belemet 41L(csurdig) igaz sok ilyen bizbasz 2-3-4km es boltba meg ide oda maszkalas volt de ha orszaguton hozna nekem 0,5L mar megeri... felteve ha ehez nemkell lebontani a valtot.

    N(I)em kell, kb 1 órás meló az egész, ráadásul másik tuti tipp, pályán hajtsd be a tükröket (mindegyik motoros állítású és motoros behajtású tükörrel jött a piacra) és fél literrel kevesebbet eszik.(/I).

    Na most ha ezek után valakinek nem világos, hogy én nehezen adhatok tippet, mivel a Multiplám hengerfeje még a szerelőhaver asztalán fekszik, és a tippek az index fórumon a többi embertől jöttek, hát, komolyan, vizsgáltassa ki magát... És hogy ezt másik 40 hozzászólás közé ékelve hogy nem lehet analógiájában látni, hadd ne mondjak semmit rá... :U

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák