Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz gzbotii #177111 üzenetére

    Igazából a gömböc Auris volt az első, az jött a Prius mellé. :B Eredetileg magamnak néztem, azért is lett full-fullos darab (félbőr, nagynavi, 17" felni, xenon), de úgy voltunk vele, hogy el kéne adni a Priust, mert 300k felett még azoknak is esik az áruk egy kicsit. Akartam egy olcsóbb kisautót magamnak, aztán asszony benyögte, hogy tőle akár vehetek akármit magamnak. Na mondom, akkor lesz egy pici irányváltás a Prius után, még a villany előtt és elkezdtem nézegetni a pici hot hatch-eket. :D Gyakorlatilag nem sok maradt a Prius árából így, de, hogy őszinte legyek még mindig nem bánom. Gyerkőccel sem vészes, mert jobb egyben van egy fix gyerekülés (az is Isofixes, ami nem túl gyakori dolog), a vezető ülés is memóriás és előre tolható (nem úgy, mint az SSSnél, ahol csak a jobb oldali ugrik vissza az eredeti pozícióba), így hátra simán bemászik a kisebbik is, és még tetszik is neki a mászókázás. Egyedül az ajtókkal kell vigyázni, mert akkora fesztávja van kinyitva, mint egy rohadt boeingnek.

    Szeretem mindkét autót, bár két teljesen más világ. Most költözéskor a kisebb dolgoknál zavaró, hogy egyiknek sincs akkora puttonya hátul, bár ugye a twingo csomagtere is 230-960 liter között variálható, ami egy 3,6 méteres autóhoz képest nem rossz. Évi néhány alkalom miatt nem járnék egy batárral a városban, főleg, hogy melóból ha kell és éppen van bent fogható, akkor hozok egy áruszállítót vagy ha utazunk vidékre, akkor akár egy 9 fős kisbuszt is.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák