Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdk7

    aktív tag

    Sziasztok!

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    A fiamnak (16) kellene valami "gémeresebb" PC a jelenlegi irodai laptopot váltaná.
    Ennek megfelelően picit izmosabb játékokkal is játszana, online, multiplayert is.
    Ami fontos neki az az fps. Inkább magasabb képfrissítéssel, de alacsonyabb minőségben játszik akár PS4-en is. Persze a legjobb az lenne, ha nem kellene kompromisszumokat kötni. :)

    Emellé sulis feladatokra is használná, de szerintem az nem paraméter (office alkalmazások)
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Nem sok mindennel. Talán egér és billentyüzet amit lehetne hozzá csatolni.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Minden... Egy jó monitort is bele kellene kalkulálni...
    4. Mennyi a kereted rá?
    Ez nagyon jó kérdés... sokat nem szívesen adnék érte, ezért a "használt" (de mondjuk garis) gépek között is szívesen nézegetnék akár itt az Hardware aprón is.
    Monitorral mindennel együtt jó lenne 300-400 közé belőni az árat. :)
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Nincs monitor, de legalább a 22"-os jó lenne.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Nem igazán.
    Viszont jó lenne, ha discofény mentes lenne a gép, vagy minimális, esetleg kikapcsolható megvilágítást tartalmazzon csak.

    Köszönettel: amdk7

    Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

  • amdk7

    aktív tag

    válasz palfitom #172442 üzenetére

    Pontosan ezt a konfigot vettem.
    Monitorban találtam egy akciós Acert, ami a full HD mellett tudja a magas képfrissitést is 24“-on. (euronics 39.999ft)
    Legfeljebb később ezt cserélem.

    Köszönöm a segítséget!
    BÚÉK

    Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák