Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dannyl

    addikt

    válasz -Valinas- #96578 üzenetére

    Szerintem nagyon összekuszáltad már a dolgokat. Maradjunk annyiban, hogy mondj egy keretet, mi meg megmondjuk a számodra legjobb megoldást.
    Egy pentiumot tuningolni olyan, mint a 1.0 suzuki swift-en a REMUS sport kipuff. Sokat költesz rá, jobb meg nem lesz tőle. Normális tuning lap 35k körül kezdődik, de inkább 40. Meg egy 6-10k-s hűtővel ha nem nagyon cibálod. De ha ezekre van pénzed, akkor ne egy pentiumot rakj bele, érted. Tovább nem is ragozom, Membrandj leírta már. Igazából i3-mat se vennék ÉN. i5 a tökéletes és elégséges egyszerre. kb. 20k az i3 és i5 közti különbség.

    Ha ez újban nem megoldható, ÉN tuti olyan configot vennék használtan, mint az enyém:

    i5 2500(k) + egy hozzá való alaplap kb. 45k. Az r9 280x-emet 50k-ért vettem 2 év garival, most 40-45k körül lehet venni. Ez igy 90k.i3 + Lap hozzá kb. 50k. Teljesitményben meg hát inkább ne hasonlitsuk össze. De a 750ti-t a 280x-szel se. A többi mehetne újból. Árban ugyan ott vagy, teljesítményben meg 3x erősebb. Mindent maxon játszok, még GTA5-öt is meg Witcher 3-mat is. Nehogy azt hidd, hogy nem lenne pénzem akár Skylake-re, de azért a pár %-ért, nem fizetek százezreket. Ez a gép elég egy FHD-ban való maxon játszásra. Ha kevés lesz, az szerintem a VGA lesz, azt cserélem, a CPU még szerintem 1-2 évig oké lesz.

    Kicsit elkalandoztam, de szerettem volna, ha teljes képet kapsz.

Új hozzászólás Aktív témák