Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osynho

    addikt

    válasz membrandj #79913 üzenetére

    Az a bajom, hogy semmi szükségem erős gépre, így nem is szánok rá sok pénzt. Az idő 90%-a netezés, filmnézés, zenehallgatás, ritkán játszok, de akkor azért menjen a dolog.

    Nevetségesnek tartom a mostani processzor árakat, közel 50 ezer Ft-ot sose adnék egy i5-ért, a 30 feletti i3 is drága szerintem. Nem használnám ki. Sajnos nincs igazi piaci verseny jelenleg. Persze, tudom, nem kell + hűtés, meg drága lap, mint egy FX esetében. Pont ezért nem tudom lecserélni régóta, mert most is elég a Phenom ereje, csak a lap öreg. Esetleg, ha cserélném egy am3+-os lapra, amin már van sata3 + ddr3 ramot bele. :U Ez viszont egy helyben toporgás lenne. És innen csak egy 8 magos FX lenne előrelépés.

    Aurum 500-as tápom van.

    ggbuffon1897: Igazából minőségi ugrásra nincs szükségem, csak a modernebb, hűvösebb, halkabb hardverek miatt gondolkodok el időnként. Sata3, usb3, ddr3.

    Kicsit off: van-e megoldás a két monitoros használat során emelkedő vga órajelek állítására? "Downclockolni" kellene. A hang hdmi-n megy egy erősítőbe, miközben a monitor DVI-n van bekötve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák