Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz Burt1793 #60074 üzenetére

    Hát én nem tudom, diablo 3-hoz tényleg jó az ssd- de amíg nem diablo 3-aztam addig nem vettem ssd-t mert meg voltam nélküle , de oda tényleg kellett mert egyébként lehetett akármilyen gépem akkor is akadt...

    Az már más hogy 2 sec alatt jön be a gép és persze minden gyorsabb- de mint mondtam és szerintem a pénz a lényeg és azt írta 100 k körül szóval nem írta oda hogy kicsivel lehet több mint pl 120-30 így ssd-nélkül ez lett.

    SSD kis tárhellyel nem sokra megy. Nekem 2tb van mellette . (az se sok.)

    Inkább azt nézd át nem e kihagytam valamit :D mert 7 alkatrész nem vagyok hozzá szokva hogy csak ennyi a gép, nekem még volt külön vga, proci hűtés van, venti szabályzó, ssd ugyebár (mert játszom /tam )

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

  • trufa12

    addikt

    válasz Burt1793 #60074 üzenetére

    Ilyen gép után ami van neki, ezzel a géppel nem hogy elégedett lesz hanem örömében sírni fog, de ha ennyi a kerete én nem tudok mit csinálni, dobálhattam volna én bele ssd-t vga-t és stb kijött volna 200 ra

    azt írta 100 a kerete és én még alatta is maradtam egy 5-össel.

    De ha mindenki ennyire ssd párti :D bár én évekig nem használtam ez évben vettem meg az elsőt és addig is tök jól elvoltam akkor vegyen azt , de fordítva is igaz több helye van (igaz kissé lassabban fog tölteni a gépe ) kb 8 sec 3-4 helyett .... meg mondjuk 1-2 sec et várnia kell mire bejön 1 progi, és később is vehet ssd-t de legalább helye lesz bőven .

    Vagy vesz ssd-t minden gyors szuper és később hdd-t de addig nem lesz helye ennyi .
    Mert mi van ha már a sims 3 at is ki akarja majd próbálni :D ahhoz meg van 200 meg 1 ezer DLC :D ahogy ma nevezik szóval nah..

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák