Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz 5150head #43504 üzenetére

    Tápból még a minőségi 400w-s is elviszi még vga-val is.
    Rendeld több helyről, max három, vagy nézz mást, ezt neked kell eldöntened.
    Procihűtőt én nem tennék rá, jó a gyári is, ha van hozzá :D de ha kell akkor kell, gondolom a hangja miatt. Ami nekem hangos, az a ház ventik. Megoldás: egy nagy venti kell, lassabban forog, több levegőt szállít. Jó, ilyen kb. a 40 ezer forintos házakban van :D
    Monitor meg... nos... gondolom széles kell, 23-24"-es, ips kicsit drágább, 50 körül. De 30-ért is van samsung, vagy hasonló márka, van különbség, de annyira nem ordít. Oks, egymás mellé teszed a kettőt, egyértelmű lesz, de addig nem tudod miről mardsz le.
    Dell-t ismerem jobban, a régebbi U sorozat jobb, az újass S sorozatnál spóroltak. Olcsóbb is lett, van Tn panelesük is, így tényleg akármit választhatsz. Jó, van 47-ért is U2212HM, nem panaszkodnak rá, de szállítás, pixelgari, stb, ezzel már 50 felett vagy. Kábelt ne felejtsd el! Mivel nincs vga, így sanszosz, hogy rendelned kell minimum egy átalakítót is!
    Monitort én az oaziscomputer.hu-n néznék, értenek hozzá, válaszolnak minden kérdésedre, és talán még más cucc is van, ami pont kell neked. Áraik nagyon jók. Nem reklám helye, de nézd meg a weblapot, tesztek is vannak :)
    Házakat nem ismerem, de ennyiért lehet van jobb is, de gondolom úgyis utánanéztél :D

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • membrandj

    nagyúr

    válasz 5150head #43504 üzenetére

    GPS széria nem annyira ajánlott. Inkább CTG-500.

    Pcx-nél elég sok ház eltűnt most, szóval én írnék egy emailt nekik.. Lehet csak átmeneti. Monitor 40k-ért LG 22EA53VQ-P monitor

    Kicsit drágábban 23 colban: Dell u2312HM, nekem is ilyen van, én az OÁZIS computertől vettem. Nagyon korrektek. Eltűnt a kalibrált fájlom és felajánlották,hogy vigyem vissza és ingyen megcsinálják újra.

    (#43506) holozis_HUN2: Apróról nagy szenvedés ennek az összeválogatás és többnyire valami sose stimmel. Illetve + szállítási költség,stb. Szóval nézegess te és ha úgy gondolod,hogy valami megfelel, akkor linkeld be ide.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák