Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz SunMount3r #131446 üzenetére

    Pár ezer Ft esetén én az IGP-t is nézném,hogy ne kelljen VGA karit venni.
    A srácnak a 100000Ft ilyen téren egy komplett gép összerakás esetén mikor csak egy táp van neki nem biztos,hogy kényelmesen belefér a keretbe.
    Ott már biztosan nem csak mint netezős gép lenne a feladat a gépnek,később. Ha már LÚD akkor legyen kövér is.
    Azért tudom mert én az i7-6700K procival VGA nélkül láttam,hogy azért a böngésző betud akadni.

    A HTPC gépek 2 funkcióban otthon kell lenniük. A ház laposságában,és a halkságában egyaránt.
    Gondolom VGA kari nem kell neked külön? Ha igen akkor nem feltétel az IGP erőssége,de ez külön pénz és olyan házat is kell venned ami legalább 18cm magas! A HTPC hátránya a rossz,nehézkes szellőzés!. A benne levő sok venti meg meg is növeli a zajt.
    Ha minden igaz még mindig az AMD megoldásaik jobbak,erősebbek IGP alapján az Intelnél.
    Ezért írtam az AMD 3 2200G ami még talán beleférne a keretbe a srácnak. A 2400G biztosan nem fér bele a Ft összegbe.

    HTPC topik HTPC mélyvíz
    A te esetedben:HTPC itt épen ilyet szeretne valaki összerakni.
    Ehhez olyan lapot is kell nézned ami tudja natívan a 4k 60Hz. Feltéve ha szükséges neked a 4K megjelenítés. A Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING már tudja azokat a spec. a HDMi 2.0 kimenetén és a HDPC 2.2.-t.

    Még a legtöbb lap csak 30Hz tudja a 4K-t- és a HDMI 1.4 verziós.

    1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz*

    * Support for HDMI 2.0 version and HDCP 2.2.*

    A 2200G amiben Vega (új) van és a HD630 mennyire ellenfelek egymáshoz azt én nem tudom,talán teszt van erről a neten.

    A Ryzen G-s IGP viszi pl. a 3D MVC-t, 4K/60HZ/HDR-t is?

    Erre csak az tudja a választ akinek ilyen cumoja van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák