Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #75128832 #80380 üzenetére

    "-a 4440-hez miért ragaszkodsz? A 4460 500, azaz ötszáz forinttal több, de a különbség azért észrevehető a két processzor között, és jóval több, mint az árkülönbség, ilyen módon 4440-et a jelenlegi körülmények közt venni butaság."

    Na szóval légy szíves olvasd el akkor mégegyszer és értelmezd a procira vonatkozó részt, amit írtam eddig.
    4460 nem fog menni B85 csipszetben, csak megfelelő BIOS verzióval, 4440 procival viszont alapból indul, ha pedig elfogy az ereje egy új durca VGA társaságában, akkor majd cserél akár egy hasi refresh i7 procira (persze 4440 procival előtte frissít a legújabb BIOS-ra). 4440+280 kombó amúgy tippem szerint 2 évet tuti kibír, aztán bepattintható egy i7 és egy új VGA. Mantrázod a H97 csipszetet, addigra elfelejtheted a H97 lapodat is, mert már DDR4 foglalatos lapok lesznek új procikkal. Próbáltam ajánlani egy költséghatékony gamer kombót és te még mindig a 4440 procin lovagolsz, amivel próbáltam csökkenteni a kiadást a VGA javára. Nem fogtad fel, hogy a lapon fogtam minimum 7-10K-t, ami már bőven elegendő a jobb VGA-hoz. 4460/4590 procit még mindig nem rakunk B85 csipszetbe, mert nincs rá garancia, hogy friss a lap BIOS-a! Ahhoz pedig eleget olvastam és ajánlottam itt, hogy el tudjam dönteni mi a jó ár/érték arányú, kiegyensúlyozott, igényre megfelelő gépösszeállítás. Tiszteletben tartom a te igényeidet és véleményed is, de ez esetben eltérő a véleményünk. ;)

    membrandj szépen leírta mire gondolok: katt

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák