Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75128832

    törölt tag

    válasz tranceplanet #80377 üzenetére

    Két dolog:
    -nyilvánvaló, hogy a 280 ár-érték arányban sokkal jobb, mint a 270x, de mást nem is írtam.
    -a 4440-hez miért ragaszkodsz? A 4460 500, azaz ötszáz forinttal több, de a különbség azért észrevehető a két processzor között, és jóval több, mint az árkülönbség, ilyen módon 4440-et a jelenlegi körülmények közt venni butaság.

    Én egyébként úgy gondoltam, hogy ha mindenáron spórolni akarunk, és nem akarunk igazán előre tervezni (aminek lenne is értelme, elvégre a mai legjobb ASUS MB 2-3 év múlva annyi lesz, mint ma egy b85, tehát a régit eladva minimális lehet a fejlesztésre költött összeg), akkor nyugodtan ajánlhatnánk mondjuk i5 4590 + b85 konfigot.

    Ha meg úgyis csak játékra megy (és 280 mellé, oda nem kell erősebb), de a fejlesztés a későbbiekben fontos volna, akkor i5 4460 + h97.

    És végül, ha pedig arra megy ki a játék, hogy a számítógépre szánt összeg dinamikus, de jobb a kisebb, akkor i5 4460 + b85. Meg egy kör R9 280/280x topicban, hogy biztosan ki tudja választani a neki megfelelő VGA-t, a megfelelő OEM-től.
    Elismerem, hogy a Giga 280 is tud jó dolgokat (miért nincs magyarban egy normális ige a 'feature'-re? :O ), de hátránya és rossz híre is van, utóbbi pont a vele foglakozó topicban.

Új hozzászólás Aktív témák