Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Motaba78 #27980 üzenetére

    tyű mi van itt...

    "fps- játékokban -10-15% nem lényeges, szerepjátékokban és stratégiánál még inkább nem."

    Azt hiszem ezért most téged felkoncolnak az fps fanok :) Egyébként FHD-ban nincs 10-15% csak 1-2 fps, ha annál több akkor az egy elég elkefélt és/vagy jó régi játék.

    "az intelre is veszel az is többe kerül ennyivel, load 10óra/50ft már írtam, lassabb játékokban igen ez minimális, de munkában meg gyorsabb (intel i5 játékokra alkalmasabb, amd FX inkább melóra)"

    Tegyük hozzá az fx-re sem kell 20k-s hűtő, egy 8-10 ezres ugyanúgy lehűti, legfeljebb nem 54 hanem 60-62 fokos lesz. A fogyasztásra pont nemrég írtam itt valakinek, hogy próbálom elképzelni, ahogy valakizokog a 200k-s gépe mellett, mert égve felejtette a wc-ben a villanyt fél napra. :)

    (#27974) ShellKretor
    Szerintem miresz fogyija azért annyi, mert az 1,3V alulfesz a 8320-nál. Alapon, ahogy tesztoldalak mérnek a turbó 1,4V-1,45V-ot ad neki azt hiszem.
    Gondolom azért a K-s i5-öt nézte ellenfélnek mert a visherák is szorzózármentesek, ezért irta hogy a nem K-s nem elenfél, mert a a visherát meg ugye lehet rángatni.
    De nem beszélek helyette majd ír ha erre jár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák