Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    válasz wolfman #22297 üzenetére

    Hát én SK-val értek egyet...
    Tényleg nem ártana tudni hogy milyen volt a környezet ahol elfüstölt a lap...
    Én is csak itx-nél hallottam ilyen gondról, valamint a pro4-m-nél voltak memoria beállítási gondok, de azt is csak pár ember írta be a Trinity-s totyikba.
    Apropó a különböző forumokon általában többségben van a negatív kritika mivel akinél jól megy nem fogja beirkálni hogy hűűű milyen fasza lett... legalábbis nem olyan számba mint akinél gond volt.

    Az UEFI biost meg tényleg az elsők között hozta ki.
    Az AXTU-hoz hasonló venti vezérlő talán van de olyan szerintem nincs másik laphoz, de ez egyéni dolog mert nekem tetszik másnak más tetszik.

    Giga meg ebben az árkategóriában jobbára hanyag munkát végez (tisztelet a nagyon ritka kivételnek), az asrock meg pont erre a részlegre figyel oda (persze a prémium lapokra is odafigyel).
    MSI-nél az a helyzet amit írsz vannak jó lapjaik de vannak nagyon gány lapjaik is.
    Azt is érdemes újra megemlíteni amit SK írt hogy az asrock lapok eléggé tuningbarátok tele vannak rendre hűtőbordával nem sok más márkájú lapon láttam hogy ennyi bordát raktak volna rá (itt most <20k árról beszélünk)

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák