Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concware

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék gép összeállításában.

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Elsődleges szempontból szoftverfejlesztésre, egyidőben akár több virtuális gépet is futtatva használnám a gépet. Másodlagosan néha játszásra is használnám, szóval jó lenne egy valamirevaló videókártya, de ezt nehéz jól megfogalmazni, a lényeg hogy nem gamer gépre van szükségem. :)

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Laptopot szeretném leváltani, szóval mindenre szükségem van monitor, egér és billentyűzet kivételével.

    4. Mennyi a kereted rá?
    200-300 a keret, sajnos nem vagyok otthon a hardveres világban, jó lenne több konfiguráció is és jó lenne tudni, hogy ha megyünk feljebb árban milyen technológiával bővül, szóval mivel lesz nekem jobb. :))

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?
    Dell P2414H monitorom van, 1920 x 1080 natív felbontással, VGA, DisplayPort, DVI-D, USB csatlakozókkal.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Alaplapban talán Asus-ra, Processzorban mindenképp intel-re gondoltam és Videókártykában Nvidia-ra. A háztípusban egyáltalán nem köteleződtem el és ebben is szükségem lenne segítségre, hogy melyik mire jó.

    Előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák