Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz Saradomin #114617 üzenetére

    ha nincs tuning a h110es lapon is elmegy bármilyen i7 is, b150 a középkategória, aki ilyet nyilatkozik, arra nem kell hallgatni mert vagy hülye hozzá, vagy nincsenek rajta olyan extrák, ami az ő úri hóbortját kielégítik (8 millió usb csatlakozó stbstb) ; én mondjuk a magam részéről MSI lapot nem vennék, de itt ajánlják így elfogadom, hogy az újabb szériák biztosan nem rosszak

    ha nincs komoly tuning, akkor felesleges K-s procit venni, annyit azért nem nyersz vele, h megérje a komoly felárat (mert ugye akkor lehet venni Z-s lapot, picit jobb tápot, jobb házat, jobb cpu hűtőt stb..) ;i5 6500 teljesen rendben van

    proci hűtő : milyen házba kellene beférjen egyáltalán? mert azt nem írtad..szerelhetőség, hűtés szempontjából CoolerMaster 212 EVO ~ 10-12k

    ram: ok, kérdés csak h mennyit veszel, én azért érzem jótékony hatását a 16gb-nak, főleg, hogy most nem is drágák

    VGA: én próbáltam visszaállni az AMD-s vonalra, de nem ajánlom..nem a teljesítményével van baj, hanem a konstans teljesítményével (fps droppok) ami vagy szoftveres probléma (ez nem lepne meg) , vagy hw-es..egy gtx 1060-al jobban jársz. Bár ha csak a CSGO a cél, azzal egy 750Ti-n is bőven ellennél.

    HDD: nem olyan drágák azok már, hogy azon érdemes lenne spórolni

    SSD: nincs azzal semmi baj, középkategóriás SSD, beépítőkeret attól függ , h milyen a ház, van e SSD tartója külön (pl.Zalman Z9 hátulján van neki hely, a Z11Neo-mon van simán 2,5 ssd blokk tartó)

    táp: Seasonic, FSP, Be Quiet , Superflower, ezekből lehet csemegézni. Moduláris a kábelrendezés miatt előnyös (ne úgy nézzen ki a kábelektől a ház belseje mint a disznóol)

Új hozzászólás Aktív témák