Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pendragon911

    aktív tag

    Sziasztok,

    van egy asztali gépem, amit az évek folyamán folyamatosan bővítettem, a legutóbbi vásárlás egy VGA GTX560 volt hozzá, ami hát nem egy mai történet, viszont nyilván jobb, mint az elődje volt GTS450. Leggyakrabban használt játékok a Fifa sorozat, GTA V, Hitman sorozat, Splinter Cell sorozat, BF, Sniper Elite 3 és ezekhez hasonlók, bár nagyjából bezárult a kör. A VGA csere azért történt meg, mert a GTAV és a Fifa 16 is kívánta, így lényegében meg vagyok elégedve, bár talán az összeállítás inkább az közép alsó határát súrolja és tartok attól, hogy az új megjelenésű játékokkal már lehet ismét gondja lesz (Fifa17, Hitman, Battlefield). A játékok így is kb középerős, néhány beállításnál magas vagy ultra értéken állnak, tehát nem panaszkodhatok. Kérdésem tehát az, ha egy dolgot kéne cseréljek, mert egyszerre csak egy megy, akkor mit ajánlanátok korszerűsítésre. Én talán a processzoron változtatnék, de ezt nem igazán tudom mire alapozni, megérzés :D Akár használt is érdekel, megbízható forrásból!
    A következőképpen néz ki a gép (nagy vonalakban):

    Alaplap: Gigabyte b85m-d2v
    CPU: i3 4160
    Ram: 2x4GB DDR3 (ezt majd pontosítom, ha szükséges, több részletre most nem emlékszek)
    VGA: Captiva GTX560 1GB
    HDD: Sata 1TB (pontosabbat itt sem tudok, bár biztosan megérett a cserére, mivel már vszínű kb 10 éves)
    Ház: Speeze EE-7202B
    Táp: Chieftec CTG-500 80P

    Bármilyen részletre szükség lenne még, kérdezzetek, utánanézek és írom.

    Válaszokat és segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák