Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok,

    Van egy elég butácska ötletem, csak azt remélem Ti meg tudtok erősíteni abban, hogy működhet (vagy nem) a dolog.

    Tegyük fel, hogy szeretnék non-stop Linux disztribúciókat torrentezni ( :D )
    Ez működhet egy Androidos TV box-szal?

    Tehát a terv az, hogy beszerzek egy 2G RAM 16G ROM -mal megáldott Androidos TV box-ot, amit Youtube-ra használnék, de miután lenyomtam a TV-t este, a háttérben működne ez a torrent szolgáltatás...hisz éjszaka a legjobb Linuxokat tölteni :)

    A box-hoz hozzácsapható egy terás külső vinyó? (amit látni is fog NTFS fájlrendszerrel) Sok miniPC-t keresgéltem ali-n, s ami még az általam megfizethető kategória, ott mindenhol "HDD =<40G"

    A TV-box elmegy aludni, ha soká nem nyúlok hozzá? A tervem az, hogy Play store-ból leszedném a ttorrent nevű tool-t, és az futna szépen a boxon.

    Elvetélt ötlet?
    Tudtok ajánlani valamit 15e ft magasságig? (tudom, Raspberry Pi ...hamár Linux :D Abból melyiket és kell-e bármi az "alap"-on kívül .... wifi nem lényeg...és amúgy a TV sem.....a Linux disztrók a fontosak...de ha valami ingyenletölthető film kerül a külső vinyóra az sem baj, ha közvetlenül meg is nézhető - buta LED tévém van)

    Köszönöm szépen!

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák