Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twingos

    tag

    üdv

    Segítséget szeretnék,mert minél többet olvasok annál bizonytalanabb és tanácstalanabb vagyok. Cirka 3 hete csak a fórumokat, a teszteket ,az árakat nézegetem.

    Leváltanám a mostani gépem,mert tele van a hócipőm vele,gondolom érthető : (Asus Ion full passzív)

    Amit kinéztem proci az AMD a10-5700 (65W miatt). Ha csak valaki meg nem győz akkor mindenképp ez maradna,ki tudja mit hoz a jövő és nem szeretnék most megint pár évig a gép vásárláson gondolkodni.

    Ram : Még nincs kiszemelve,majd a laphoz de biztos,hogy Dual CH, (1600 vagy max :1833 MHz).Szerintem használt ,garisat vennék.

    Viszont amit nem tudok,hogy milyen lap lenne nekem az ideális.
    Amit kinéztem ASROCK FM2A88X-ITX+.De nem tudom ,hogy szolgáltatásait ki is használnám -e?Inkább költök most többet pár ezressel,de nem akarom,hogy később megbánjam. Persze oktalanul sem adok ki pénzt jól marketingezett feature-re.

    Ami tény,hogy nem lesz semmit tuning,fesz emelés,alulfeszelés,stb. Nem lesz bővitgetve semmivel,nem lesz másik videókártya, ergó nem is kell ,hogy millió csatlakozó legyen rajta.
    Jó lenne,ha miniITX lenne,max matx. Ház már megvan,ekkora fér bele max.
    Nem játszom.Semmivel,még a passziánsszal sem. Inkább munkagép.
    Viszont van Photoshop,Lightroom,stb.
    Van böngészés kb 30-40 füllel.Ennyi.De már unom a tökölést.

    Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat

    www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

  • twingos

    tag

    válasz bluyoo #56538 üzenetére

    Szia

    Köszönöm a választ.
    FM2A88M Extreme4+ Ezt néztem én is.
    Asus F2A85-M PRO az 5 eHuf nem tétel akkor inkább az Asrock mitx.
    A88XM-PLUS Ezzel is szemezgettem.
    Górcső alá veszem a 3 kiszemelt lapot.Próbálok felállítani egy pro/kontra listát.

    Vannak olyan dolgok Pro és Kontra ami Asus vagy Asroc fele billenti inkább a mérleget?

    "De nem tudom ,hogy szolgáltatásait ki is használnám -e?"
    Arra gondoltam,hogy a marketing adja el a dolgot,laikus bedől és a végén kiderül,hogy használhatatlan az egész.pl : Home Cloud,TI NE5532 Premium Headset Amplifier, stb.
    Ha így van egy petákkal sem fizetnék ki többet.

    Köszönöm
    üdv

    www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

  • twingos

    tag

    válasz bluyoo #56551 üzenetére

    Szia

    Átolvasgattam a két Asrock használatiát és valóban talán 2 eltérést találtam.Így a választásom a FM2A88M Extreme4+ -re esett.
    DE!
    Azért még nem 100%os, a döntés,mert lenne 2 apró kérdés,tudom lehetne gugli,nem is számottevő,de mégis.
    Van lényegi eltérés ASUS és ASROCK UEFI között?(Nem is láttam még ilyet,ergó nincs tapasztalatom).Egyik jobb,könyebb kezelni,átláthatóbb,vagy szimplán csak megszokás kérdése.Nyilván nem ezt fogom minden nap nézegetni.
    Gari ASUSnál és ASROCKnál is 3 év,van amelyik esetleg jobban supportált és normálisabbak az ügyintézésnél?(Tisztába vagyok a jogaimmal és az az adta lehetőségekkel,de utálok kakaskodni,meg paragrafusokat idézgetni az ügyfélszolgálatosnak)

    Úgy gondolom,hogy nincs is más kételyem,ha választ kapok ezekre is.

    Köszönettel

    www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

Új hozzászólás Aktív témák