Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz BomiBoogie #56713 üzenetére

    Természetesen igen! De viszont van aki erre úgymond igénytelenebb a dologra. :) Vagy esetleg egy olcsó műanyagdobozt hallgat ami nem nagyon ütközik ki szinte semmiféle különbség. Ehhez jön még a gép megfelelő beállítása és az emberek közötti stíluskülönbség (az sem mindegy milyen zenéről van szó). Szóval elég nehéz, de inkább lehetetlen mindenkinek ugyan úgy megfelelő minőségű eszközt javasolni. Így legtöbbször marad a legújabb fejlesztés, vagy az egyedi minőséget ígérő termékek, mint pl. a Giga AMP-UP Audio megoldása. Vagy épen az Asus ROG SupremeFX amin talán elsőnek alkalmazták az árnyékolást. Utána követték a konkurens cégek mint pl. az ASRock A-Style: Purity Sound ......

    (#56715) Picturemaker
    Ezért is kezdték el a magasabb kategóriákban az árnyékolásokat alkalmazni. Mint az említett Extreme4 esetében. Bár egy erősítő nélkül szerintem nemigen nagyon hallható az a zaj. Nálam pl. árnyékolás nélküli és nem hallok semmiféle komolyabb zajt az analóg kimeneten. Ami van szerintem a kábel szedi össze. Mondjuk 100%-ra felhangosítva mintha én is hallanám az egeret, viszont így soha nem használom mivel nem akarok hallássérült lenni (zenehallgatáskor max. 50-50% a gép és az aktív hangszóró is) és a hangszórónak sem hiszem hogy használna. Bár nem vagyok nagy hangguru. Viszont akik komolyabban foglalkoznak a témával biztos nem egy integrált megoldást használnak. :)

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák