Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz emlekmas #44275 üzenetére

    én a green-t nem nem ajánlom, inkább Blue, ilyen célokra találták ki a NAS-okat és a felhőt, én azt mondom hogy fontos adatok mellé ajánlott 2db winyó mindkettőre ugyanúgy mentsed az adatokat ez fontos és alapszabály mivel sosem lehet tudni mikor fekszik meg az egyik még csekély használat mellett is, jelen esetben 2 db 1TB-os elég sokáig elég lesz, WD-ből Blue,Black,Red ebből a Red-et strapabíróságra tervezték ugyanis NAS-okba készültek de simán elvagy a Blue-val is, elsőnek vegyél 2db 1 TB-os winyót (bár én még mindíg jobban bízok az 500GB-osokban) esetedben 2 megoldás van, vagy veszel egy rack-et és akkor itt számolni kell hogy kiesik 1 vagy 2 db 5,25"-hely a házból, vagy amit én is használok és olcsóbb is egyszerűbb is veszel egy sata-usb kábelt aztán adatmentés után teheted el a winyókkal együtt

    egész nyugodtan gondolkozhatsz sata-usb kábel mellett és 1TB-os 2,5"-es laptop winyón (WD Scorpio Blue), így helyet takarítol meg azaz könnyebb tárolni főleg ha veszel mellé egy 2,5"-es külső házat és abba teszed ;)

    csak egy jótanács, filmeket ne gyűjts csak azokat amiket egy évben 20x-or megnézel mert akármikor le lehet tölteni, elég ha egy dokumentumban tárolod a filmek címeit és hogy miről szólnak így ha törlöd a felesleges filmeket mindjárt lesz szabad helyed

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák