Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz sztikac #48991 üzenetére

    Itt nem a lízing, hanem a 0 önerő volt a menő, viszont a szomszédnak (rokonnak, munkatársnak) való vásárlás az hasonló.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz sztikac #48991 üzenetére

    Én is ott születtem, csak közben Magyarországon találtam meg a szerelmet, és itt ragadtam. :D Amúgy ugyanez a helyzet itt is. Off: Minap beszélgettem a szomszéddal, 7 -es bmw (3 éves), lakás állandóan dúrják, kicsit sörös állapotban rákérdeztem, hogy hogy a fenébe? Mert a feleség munkanélküli, a srác meg nem sokat dolgozik. Válasz: Hitelből. A kocsiján van még 7 év, a fizetés meg fullon beterhelve. Mondtam neki, hogy nálunk a kocsi hitelmentes, tény 9 éves, és olcsó fenttartani jellegű, a lakást meg akkor csináljuk, mikor összejön rá. (tehát szobáról szobára). Majdnem kiesett a szeme...

    Amúgy kocsitémára visszatérve, nekem van egy nagyon kedves ismerősöm, aki világ életében Olasz autók szerelésével, és behozatalával foglalkozott. Sok nagyvérű vadat tartottam fent anno, és nem értettem mire megy el a pénz. Egyszer aztán hívott, hogy van egy Grande punto, amit most hozott Olaszból, és vállal rá 1 év garit, kell e? Mondom, meggondoljuk. Ez volt 3 éve. Életem legjobb döntése volt. 3-an vagyunk a családban, a kis1.3 jtd (90le@112Le, hamár prohardveren tuningolunk :D ), átlag 5 literrel eljár, ez alatt az idő alatt volt 1 db első komplett fékcserém, és 5 db (most lesz a 6.) olajcserém. Ő azt mondta nekem, hogy hagyjam már a 166 os alfát, a fiat coupe 2l 5c 20v-t, meg a többi menő autót, vegyek egy családit, ami hármunkra elég. Óckodtam a dologtól, de azótta nincs költségem, olcsón utazom, olcsó a biztosítás, a súlyadó, és rohadtul nem szégyenlem. 15 ből teletolom a tankját, aztán kb a wc-re is azzal járok, és a hónap végén még mindig nem világít. Horvátországot 3x tettük meg így családostól, hibátlan, klímával 25e körül megjárjuk oda- vissza. Lehet venni itt mindenféle új kocsit, de rá kellett jönnöm, hogy neméri meg. Meg amúgy jól is néz ki. :D

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák