Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz talpas #44315 üzenetére

    tegnap állok első helyen zebránál, várom a lámpát, zöldül, indulok, majd állhattam bele a fékbe, mert papa gondolt egyet és jobbról kitekert elém a zebrára, ami piros volt :U nem is láttam előtte, hogy érkezik... pénteken meg szintén egyenesen haladtam volna át egy kereszteződésen, mire a szemből érkező telizöldes neki balra elém fordult... ott szintén fékezni kellett rendesen, ne szálljak bele a jobb első ajtó környékén... (erre az a poén, hogy múltkor asszony ugyanitt a friss jogsis unokahúgával járt, aki így kifordult valaki elé... barátja meg utána konstatálta, hogy "így kell ezt csinálni" ...ja, aztán ha egy elsőbbséget élvező, egyenesen érkező suv majd 50-60as tempóval oldalba nyomja és tolókocsiba kerül, akkor máshogy fogják gondolni)

    ui: ja arról meg ne beszéljünk, hogy reggeli/koraesti félhomályban sötét gyalogok (parasztok) zebrától távol random átszaladgálnak az úttesten :U pénteken délután 2 ilyet is elcsaptak

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • szebe

    őstag

    válasz talpas #44315 üzenetére

    Nem talán, hanem biztos, hogy nem segít. M7-esen is ignorálják az emberek a kintlévő, jobbratartásra figyelmeztető/emlékeztető táblákat. Pedig azok nem is a szántóföld közepére vannak kirakva, hanem az út szélére, mint pl. egy sebességkorlátozást jelző.
    Dehát a külső sáv a kamionosoknak van ugye, nehogy már lehúzodjon oda. 100, max 110-es tempó, és esélyed sincs kizavarni onnan.

    [ Szerkesztve ]

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

  • KAMELOT

    titán

    válasz talpas #44315 üzenetére

    Én is már 5 lépéssel előre figyelek mindent nehogy a másik összetörje magát.
    Rengeteg a kretén. Gyalogos átkelőkön körbe sem néznek csak simán átsétál. legjobbak azok az expertek akik pályán kielőznek aztán 500 méter múlva vagy letér vagy kimegy a parkolóba! :DDD
    Sajnos a szülők sokat tehetnek, hogy ennyi béna van. Mobil / internet....személyes komunikáció meg sehol. Érzelmileg és lelkileg annyira szegények, hgoy talán egy patkány is többet ér náluk.
    Legjobb, hogy én kamionozok, ilyen 12-14 000km tekerek és még a kamiontól sem félnek az emberek.
    40 tonnával el tudod képzelni mi maradna a kocsiból?!?! :)

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák