Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lauda #39856 üzenetére

    ja, de ha műszaki hiba miatt ott vesztegel, kötelessége mielőbb kihelyezni a járműtől x méterre az elakadásjelző háromszöget és ezzel figyelmeztetni az adott sávban közlekedőket... nem: ő tudatosan szembe ment a forgalommal és halálos közúti balesetet okozott... történhetnek véletlenek, amire nem lehet felkészülni és meghalhat valaki ilyen miatt, de itt egyértelmű a felelősség...

    olyan dolog ez, hogy kiugorhat a vaddisznó is az árokból és bárkit kinyírhat, mégsem közlekedik az emberek nagy része 20km/h-val az ilyen területeken arra alapozva, hogy "na, jöhet a vaddisznó" ...ugyanígy arra sem készül fel kb senki, hogy majd valami barom nekiáll tolatni pályán a külső forgalmi sávban

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • updog

    senior tag

    válasz Lauda #39856 üzenetére

    Ha már kreszt hasogatunk :)

    "(2)214 Autópályán, autóúton, vasúti átjáróban, egyirányú forgalmú úton és körforgalmú úton megfordulni tilos. Egyirányú forgalmú úton, körforgalmú úton, vasúti átjáróban, autópályán és autóúton - egyirányú forgalmú úton az úttest széléhez, illetőleg a várakozóhelyre történő beálláshoz szükséges hátramenetet kivéve - hátramenetet végezni tilos.215"

    (#39859) brd minimum 50-50% a felelősség, a gyűrődést nézve a hátsó sem 30-cal ment bele, de azért próbáljunk már meg objektívek lenni.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák