Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Bati0501 #37365 üzenetére

    Nem olvasok el minden hsz-t, szerintem senki nincs ebben a topikban, aki mindet elolvassa. Nem ertem, mindegy nem is erdekes.

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Bati0501 #37365 üzenetére

    Hát jó kérdés. Hazudni nem fogok, nekem is vérben forognak a szemeim amikor (hála égnek ritkán), de a volvo 7700 gyök kettővel követi őket, mert előzni vagy nem lehet vagy felesleges a megállók miatt. Ez több összetevős dolog, mert ők ott mennek ahol jó az út, én is ott szoktam ha néha bicajozok, ez világos, érthető. Csakhogy a jó út már annyira a sávban van, hogy akadályozza az autóforgalmat. Akár át is dobhatjuk a labdát az út fenntartójára, meg dobhatjuk tovább, hogy miért rossz a bicikli út, meg miért nincs itt felénk egy szakaszon. Akár a bicikliseknek is lehet labdát dobi, hogy ugyan miért mennek be oda ahol nekik tilos (pismány ABC felé 11-es út), miért mennek át a pirosan, erről már beszéltem mérgemben miután utolértem a csajt, miért kell kacsázó 3 éves gyerekeket kerülgetni az úton (ez is több résztvevős dolog), miért nincs KRESZ vizsgátok, mert ha én pofára esek motorral csak a fényezésem kb 70 rongy, azaz nincs felelősségetek és senki nem téríti meg a károm. Bonyolult téma ez. Én személy szerint nagy ívben kerülöm őket és ha átszambázik a piroson egy ahogy szokott akkor beszélgetünk, hol így hol úgy. Addig jó még úgy el tud vegyülni a forgalomban a bicajos, hogy észre sem veszed. Ahhoz kell egy jó tempó, egy rutin miegymás. Pontosan akkora vita téma mint a motor autó. Napi harcot vívok az autókkal én, csak egy példa, miért mos minden szaros autós akkor ablakot amikor mögé érek? Ez a szaros szó volt az indulat, lőnék is lenne mivel. :))
    Tegnap egy távoli ismerős mondott egy nagyon jót: A motoron megváltozik a KRESZ! Ahogy bicajon is, autón is, kamionon is. Sőt nekem van egy aduászom. 180 tonnával és 110 méterrel a kötött pályán nem jó packázni velem, aztán szoktak. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák