Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz parandroid #12868 üzenetére

    Pontosan négy szakasz van egymás után, pénteken megszámoltam. Van amelyik csak egy kanyar erejéig, de az első valamivel hosszabb és egyenes szakaszon is tart. Gondoltam hogy a zaj miatt de igazából település sincs ott.
    Mivel ott 3 sáv van én egyből kimentem a külsőbe és lelassítottam 110-re (gondolván valami oka csak van) hogy elzúgjanak mellettem akiket előtte előztem meg. Nem villogtak csak gondolom nem értették mit csinál ez a hülye. Volt akit valóban négyszer értem utol hogy aztán megint lehagyjanak.

    #12869: "igen, én is túlléptem őket az említett szakaszon 10-20%-kal (50-nel jártam arra ezidőtájt), mert full belátható szakasz, és vadonatúj, szinte tökéletes minőségű útburkolat, de nem is sírt volna a szám, ha bemérnek, és kapok egy 30.000 Ft-os csekket."
    Erről van szó. Van aki úgy gondolja hogy neki "jár" az hogy annyival hajt amennyivel akar aztán fel van háborodva ha megbüntetik.

    #12887: Csatlakoznék.

    (Már csak egy régi témában nem értünk egyet, de abban egyre hajthatatlanabb vagyok amióta azzal foglalkozom :D )

Új hozzászólás Aktív témák