Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skót

    aktív tag

    válasz KrAt #9515 üzenetére

    Akkor én kérek elnézést!
    Én is 1987-es születésű vagyok és bár 5-ös lett a matekérettségim de nekem sehogy se jön ki, hogy hogyan lehet 5 éve jogsija :U hacsaknem megcsinálta az összes vizsgát 16 évesen és várt, hogy betöltse a 17-et és levizsgázhasson forgalomból de akkor is '87 eleji születésűnek kell lennie.

    Mielőtt megkapom, hogy nagy tapasztalat meg mittom én nekem csak egy fél éve van jogsim, de mondjuk szüleim engedékenyek és míg nincs saját autóm addig én viszem/vittem őket mindenhova ahova lehetett, így _viszonylag_ sokat vezettem, (jópárszor debi-nyíregyháza aztán szalka-nyíregy /szalkán dolgoznak/, meg városon belül sok, mert suliba azzal mentem busz helyett. Jobban kijött mint jegyekkel bajlódni:U)

    mod: ifa mögött igen, mert annak a fékjei nem úgy fognak mint a normál autóknak:D

    másik most kaptam: Így vezettek ti!

    Amúgy meg 5 év múlva se fogom magam sokkal ügyesebbnek, jobbnak tartani, majd ha letoltam annyit mint faterom (20 évet meg ~400ekm-t) balesetmentesen akkor azt mondom, hogy sejtek valamit a biztosnságos közlekedésről.

    [ Szerkesztve ]

    "A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

Új hozzászólás Aktív témák