Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3tr0

    senior tag

    Kezd kurvár@ elegem lenni.
    Minden hétvégén belefutok egy idiótába legalább a Bp- B.lelle vonalon az M7-en.
    Szokásos, előzök a belső sávban és a a 170+ fölött letollakagecibe Audik,BMW-k és nagyobb terepjárók mindig megtalálnak.

    Ma viszont pesten is megtalált egy réti néger... megyek a belsőben szabályosan 70-nel jobbról úgy jön be elém,hogy rám húzza a kormányt, rádudáltam..és ekkor kezdődött...

    Kiment a külsőbe, lehúzott ablakon magyarázni kezdett amikor mellé értem,természetesen bagó a kezében, eltorzult barna fejjel erősen szid. Majd pár másodperc haladás után ( direkt nem beszéltem a kocsiban,csak néztem mit magyaráz) rágyorsít és ismét behúzza elém a kocsiját, szinte összeért a két autó,lassítottam 50 -re had menjen a paraszt, erre ő rá fékez keményen. De nem volt már elég közel ahhoz,hogy baj legyen, gyenge fékezéssel tisztes távolságba került.

    Gondoltam ezzel vége.

    Láttam eltűzött előre...majd pár km után egy lámpánál Újpest, Árpád úton, mögé kerültem...észrevette és piros lámpánál villant a hátramenet lámpa..és rám tolatott úgy 5 centire. :C

    Barátnőm nem kapott szikrát...én már mondtam,hogy most azt hiszi mekkora kemény..és ha nem ülne mellettem már a felüljárón megálltunk volna rendezni az ügyet.

    Gondoltam kiszállok a lámpánál és csak egy-két másodpercre zavarom míg lefújom gázsprével...de barátnőm nem engedett kiszállni a kocsiból. Még mindig ideges vagyok pedig 4 órája már. Bánom,hogy nem fújtam pofán.

    Ilyen barmokkal mit lehet kezdeni amúgy? Vegyek egy Jeep Cherokeet és toljam végig keresztben a Váci úton legközelebb a következő 50 éves brazil üzletembert aki vasárnap nagyon siet? :U

Új hozzászólás Aktív témák