Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz Zozzant #3559 üzenetére

    Szeretem amikor kioktatnak a forgalomban - legfőképp olyan emberek, akiknek a világon semmi joguk hozzá.

    Szeretem amikor a több 10 perce 70-nel haladó autó előzésébe belekezdve hirtelen rájön az illető, hogy megy ez, csak nyomni kell a gázt.

    Azt is szeretem, amikor az illető észreveszi, hogy balról bevágódik elém egy kisteherautó egy mellékútról és felém jön - és széles mosollyal az arcán, mármár diadalittasan vigyorog át az autójából, hogy ezt aztán jól megkaptad, holott tudja, hogy az előtte lévő kisteherautót már nem tudom kielőzni időben - beengedni pediglen nem óhajt...

    És végül... A legjobban azt szeretem, amikor felfedezi, hogy a frontális ütközést elkerülendő egy határozott mozdulattal rárántom a kormányt, mert így legalább nem marad meg az elégedett vigyor a pofáján és nem tud úgy elslisszolni, mintha mi sem történt volna...

    Radikális vagyok? Persze... Vegyük már észre, hogy a forgalomban az egyetlen személy, aki intézkedhet, kioktathat, az a nem túl nagy számban jelenlévő rendőr lehet...

    Igazad van...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák