Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lujó55 #29269 üzenetére

    Megpróbálok erre a minősíthetetlen tartalmú és stílusú hozzászólásra válaszolni neked.
    Igen, találkozok olyan seggfejekkel akik a sebességkorlátozás ellenére erőlködnek, mert ugye ők előre látják, hogy pl az adott úton szintkülönbség, felmarás, stb van-e. Sajnos van belőlük, de csak pár. Mostanában az M5-ösön cserélik a középső elválasztó korlátokat, lassító 100-80-60, majd az egyenesben 80-as korlátozás van. Mivel heti 2-3x is megyek arrafelé, sajnos sokszor utolér ott egy két gyökér aki nem látja, vagy látja, de nem tudja értelmezni a táblát, aztán mégiscsak az derül ki, hogy én vagyok elől, és ez így is van jól, amikor vége a terelésnek, akkor megelőz és elmegy ahova akar.. Ha a 80as táblánál 84-85-tel megyek (GPS szerint) az te hogy 10 percel hamarabb odaérjek. Teljesen rendben van, és tuti nem járok úgy mint a múltkor az egyik gyökér, aki egy ilyennél kielőzött, 300 méterrel arrébb a rendőr meg már írta is fel a rendszámot a papírra, miután készen lett a felvétel.
    Sokat megyek, nem szeretem a meglepetést, nekem nem ér plusz 30 ezret, hogy 10 perccel hamarabb odaérjek. Ha Te ezt nem érted meg, akkor fizess, lehetőleg jó sokat, kell az ilyenektől a bevétel rendőrségnek. De tőlem biztosan nem kapnak pénzt.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák