Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz degu #29265 üzenetére

    Degukám, neked ezzel az egész bolygóval van bajod, nem csak a rendőrökkel...
    Leszek akko én is ellenpélda:
    Én csak az uccsó 1 évben mentem 50 ezret, ebből baleset nulla, életveszély, vagy veszélyes szitu 1db, ott is meg tudtam oldani a másik fél hülyeségéből adódó veszélyhelyzetet... Egy nyulat ütöttem el mindössze, az nem volt elkerülhető. Gyorshajtásért, záróvonal átlépésért, tilosban parkolásért, meg semmi másért nem büntettek meg, nem üldöztek rendőrök, megállítani ennyi idő alatt kb 6-7x állítottak meg, (ebből volt, hogy 150 km alatt 2x) és érdekes, minden esetben kb 3 perc után egy további jó utat mondat mellett visszakaptam az irataimat, és mivel hogy én tudom, nincsen vaj a fülem mögött, nem szegek szabály, nem is szükséges a rendőröket okolnom semmiért.... Sosem ellenőrizték a kötelező tartozékokat sem, de akkor se lett volna baj, természetesen azok is rendben vannak, mint ahogy minden más is...
    Gondolkodj el azon, hogy a probléma még mindig veled van...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák