Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz dízelracer #20582 üzenetére

    Azért arra kíváncsi lennék, hogy be voltak-e kötve, és hogy ez számít-e ilyen esetben. Azért _annyira_ nem látszik összenyomódottnak az utastér, viszont az is igaz, hogy légzsákot sem látok, úgy pedig tkp mindegy is lehet...
    Mondjuk épp ez az, amiért ha csak ilyen ramaty konzervdobozra lenne pénzem, inkább nem vennék autót. A közhiedelemmel ellentétben ugyanis van élet autó nélkül is, nagyon kevés kivételtől eltekintve. Pályakezdő ismerősök épp most vettek valami 200.000-ért egy bontószökevényt, hát inkább nem mondtam rá semmit... Ehhez képest mi 4-5 év munka (és BKV-MÁV használat, ami igen, valóban piszkos és drága) után is most inkább várunk még egy évet, de minimum egy full biztonsági felszereltségű Mondeo lesz belőle, mert akkor egy ilyen esetnél a más hülyesége miatti balesetnél (is) talán jobb eséllyel szállunk ki élve a kocsiból. De tudom, meglehetősen egyedül vagyok ezzel a nézettel... :U

    mod: Egy elvileg egyszerű kereszteződésnél lakom, ahol egy magasabbrendű és egy alsóbbrendú út keresztezi egymást, a magasabbrendűn jóval nagyobb forgalommal, lámpa nélkül. Átlag kéthetente hallom a csattot, meg az anyázást utána, mert valamelyiknek már megint nem sikerült körülnézni. Indexelés persze egy bizonyos kategória felett más luxus, majd kitalálják a többiek, merre is menne az isten barma... :U Bevezetnék az x évente újra leteendő KRESZ vizsgát, azt hiszem lenne bukta ezerrel. :D

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák