Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz amol #12536 üzenetére

    Nem védekezem azzal csak unalmas olvasni, hogy itt mindenki minden pillanatban úgy megy ahogy a kresz előírja utána csak kiderül, hogy itt +20 ott +10 meg még +40... jah ha így vesszük akkor mindenki szabályos és akkor én is írom, hogy húúú de sokkal ment meg fuujj de felelőtlen meg hogy képzelte és játszom ezt a mi vagyunk a tutik majd mi mindenkiről véleményt alkotunk persze csak így távolból látatlanba legtöbbször már gusztustalan módon persze ez rendben van. (nem magamról írok... ha nem rémlik már párszor ki lett tárgyalva az a 140 de lehet elfelejtették már sokan kell a frissítés). Mellesleg eddig senki sem került kórházba miattam de még csak egy sebtapaszra sem volt szüksége senkinek az én hibámból ellenben már nem 1x volt olyan eset, hogy azt néztem a barom előttem, mellettem vagy akárhol hogyan élje túl úgy, hogy én is megamaradjak a hülyesége miatt legyen az motoros vagy autós vagy akár bringás, kerékpáros... teljesen szabályos közlekedéssel csak ebben a hónapban lehetett volna már 2 olyan balesetem ami tuti a hírekbe kerül és még csak nem is én lettem volna a hibás de sikerült elkerülni és hogyan? Az egyik dupla záróvonalon való áthajtással a másiknál csak az útról kellett lehajtanom igaz 90-nel a sóderre elég volt megfogni... Az, hogy ejnye hogyan vezetek nem újdonság már itt, írhatjátok de ezzel nem sok újdonságot tudtok már mondani persze aki ráér...

    Mellesleg annak, hogy én hogyan vezetek ahhoz, hogy egy számomra, és a fórumozók számára is teljesen ismeretlen ember halálát már majdnem éljenzitek mert megérdemelte és úgy kell neki nem sok köze van persze keresni kell valamit amibe bele lehet kötni ahelyett, hogy azt mondanák sokan, hogy valóban nem helyes amit tett, írt... vallásnak ehhez semmi köze mint ahogy a kereszteslovagokhoz sincs köze és történetesen én sem voltam a helyszínen de hát ezek már csak véletlen egybeesések...

    Az az 1-2 ember nem egészen annyi de hát ki emlékszik már erre....

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák