Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz pzstm #203 üzenetére

    Az egy dolog DE most már sokadjára járok Vele úgy mert próbálgatom a Win 10 telepítését, hogy bizony a kedves EDGE NEM KÉPES arra hogy szinkronizálja a kedvenceket..Példa szépen elrendezem a könyvjelzőket faxán kiveszek belöle átrakom másik helyre/ direkt próba képpen.Majd Win 10 újratelepít és mi fogad az EDGE ben ? Az IE 11 kedvencek elrendezése.Paff neki.De még mindig nem lehet a következőket csinálni vele.Importálás exportálás fájlból / fájlba . Importálás Firefoxból. De hogy miért azt nem tudom sajna.

    Gondolom az meg külön programozói bravúr lenne ha lenne egy olyan kis négyzet ahol ki lehetne jelölni azt, hogy kilépéskor mondjuk törölje az előzményeket vagy ne adj isten ne is jegyezné meg / ja tudom arra ott a privát mód / esetleg be lehetne állítani, hogy in privat módban indulna el. Szóval nagyon nagyon jó lenne ha minnél hamarabb javítanák a böngészőt mert így novemberig szerintem baromira leredukálódik kb a béka segge alá a használóinak a száma mire megjön a treshold 2

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák