Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz lugosi #98554 üzenetére

    Viszont ezt most nem értem. Ha minden ok, és elégedett vagy a rendszerrel, akkor minek akarsz váltani?! :F
    "bizonytalannak érzem még jobban bevásárolni magam a rendszerbe" - de ez miért izgat téged, ha amúgy már szinte minden magvan ami kell? Vegyél egy lencsét videóra és röhögj a sok károgó hülyén. :K

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • yle_greg

    tag

    válasz lugosi #98554 üzenetére

    Hmm. Ez esetben en ket dolgot tudok ajanlani, azokat, amiket tapasztaltam.

    Az egyik a bazi nagy, kiba... draga 10-25, en nagyon szetetem. En is sokat videozok, es ezzel belteren, nem tul vilagos helyen, a gyorsan mozgo ovodas gyerekeimet is le tudom kapni elesen. Lehet jatszani is a blendevel, bar erre alig van alkalmam, mert nem megrendezettek a jelenetek, hanem probalom kovetni a kaoszt.

    A masik amit ez elott nagyon szerettem, - ennek a vasarlasa miatt adtam el, - az az Oly 9-18. Kicsire csukva nagyon MFT-s, ertsd ultrahordozhato, es nagyon megeri az arat. Videozasnal elony a szeles objektiv, mert ha mozogsz akkor nem ugral a kep, konnyebb jovetni valakinek a mozgasat, szemet pihentetobb a vegeredmeny. Nameg a csaladi esemenyek gyakran tobbszereplosek, nem art ha tobbeket lehet egyszerre felvenni.

    En a 14-140 -el videoztam amig meg nem lett a 9-18, es elajultam a gyonyortol amikor 14 helyett 9-re nyilt ki a ter. Csupan csak egy banatom volt vele, hogy a zoom a masik iranyba tekeredik mint a Pana objektiven, ergo gyakran rossz fele kezdtem ki illetve be zoomolni. Aki ezt igy tervezte, az... Sün. Esernyo. Vagy valami meg rosszabbat neki.

    Ha ennel tavolabbi, tele obi kene akkor nem nagyon tudok mit mondani, en ilyenkor a 14-140-et hasznalom, teljesen jo. Egy sima erdei seta, ahol egymas mellett is megyunk, de neha fel is maszik a gyerek egy random korakasra, siman vegig fenykepezheto, videozhato ezzel.

    [ Szerkesztve ]

    A nyelvtannaciknak uzenem, hogy en trafok, te trafsz, o pedig trafik. Erted? Igen? Akkor ez kiallta a gyakorlat probajat, karoghatsz amit csak akarsz. :-)

Új hozzászólás Aktív témák