Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz MrChris #90974 üzenetére

    No de Leica 12-60 és az M.Zuiko 25 is pont úgy decenteres hogy mindkettőnél a bal oldalak rosszak? Persze ennek is van valószínűsége, de ez két jelentősen jobb objektív az említetteknél. Majd megnézem távolabbi képeken is, de pl. a linkelt Parlmamentes kép szerintem nem elfogadható egy ilyen szintű (árú) felszereléstől.

    Hétvégén szánok időt erre, rendesen letesztelem, közelre is, távolra is, bár kicsit kezd a kedvem elmenni, túl sok a hiba. Direkt új cuccokat vásárlok de minden második eszköznél van valami...

  • sebestyen93

    tag

    válasz MrChris #90974 üzenetére

    (#90975) Lassú Víz

    Annyira nem siralmas azért ez az állvány, de inkább telefonhoz van, nem géphez, szóval beszerzek egy stabilabbat. Próbálkoztam én ezzel is, de nem olyan, ami nekem tetszene, meg sötét. A 4 éves LG G4-el fényesebb képeket csináltam este. :O :D
    Beszerzek egy jobb fényerejű objektívet, aztán azzal el leszek én vígan :)
    Amiket mutattál pedig kipróbálom, érdekesnek tűnnek. :D
    Köszi a tippeket és a válaszokat!

    (#90975) Lassú Víz

    Meglátom mit tud másik obival a GX800, aztán ha esetleg nem jön be, akkor majd valami jobbat beszerzek.
    Tájképekkel én is így vagyok, mondjuk én sokszor "ideértem" képeket tudok csak készíteni.. :\
    Makrót is szeretnék majd később, egyelőre megpróbálom a jelenlegi objektívvel zoomolgatva az "úgyahogy" közeli képeimet csodálni :DDD
    Esti képekre leszek a legjobban kíváncsi, hogy mit fog majd alkotni az új obival, az a legérdekeltebb téma. :)
    A nekem tetsszen meg szerintem örök kihívás lesz számomra, mert soha nem voltam teljesen megelégedve egy képemmel sem. :DDD

    Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

Új hozzászólás Aktív témák