Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz legiaap #46918 üzenetére

    Kreatív-szűrők: vannak
    Akku: nem, az utángyártottak tényleges kapacitása általában kisebb. De ez nem mobil, a kikapcsolás nem világvége, pár mozdulat cserélni.
    FW-frissítés: ritkán; nem over-the-air, csak usb-vel gépre-kötősen.
    Tab: lehet vezérelni tablettel, és igen, app kell hozzá.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • scarabaeus

    őstag

    válasz legiaap #46918 üzenetére

    Hm, érdekes az a videó - valami próbababa tartotta a gépet, légzés, szívdobogás és kézremegés nélkül? :)

    Ez a sorozatból kiválasztjuk a legjobbat, és azt mentjük el, ez nem lesz rajta, ez elmenti a sorozatot. Hm, fejből meg nem mondanám, milyen sorozatai vannak, mert amióta megvan, azóta olyat én nem csináltam vele. Hasonlóképpen nem tudok segíteni a beépített művészi szűrőivel kapcsolatban, A és M módokon kívül nemigen volt az máshova tekerve. Nagyobb akku nincs hozzá, illetve inkább nem hiszek a számoknak, csak az évtizedes berögződésnek, hogy utángyártott max. eléri, de meg nem haladja a gyáriakat, de mindegy, így is úgy is kell pótakku, mert az kell. Nekem van plusz kettő, rotálva mennek körbe benne a gyárival. A Pana a fényképezőgyártók közül is a fw-t ritkán kiadók közé tartozik, márpedig a "gyakran" se pár hónap a többinél se. Van hozzá androidos és iOS app, távvezérlésre, élőkép-átvitellel és szinte minden állításának a lehetőségével, az elkészült képek gyors böngészésével, kiválasztott képek áttöltésével.

    Quoth the Raven "Nevermore."

Új hozzászólás Aktív témák