Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marseille199

    senior tag

    válasz Parci #19333 üzenetére

    Neked írtam ,ja.

    Ha ezért tényleg moderálsz, tedd, legalább asszony nem fog csesztetni, hogy kockulok. Rosszindulat nélkül írtam, amit írtam és végigolvasva, ami azóta történt:

    Nem vagyok, okos, nem akarok rádhúzni semmit. Ismerlek pár éve, szerintem még D70 fórumról is a zindexről.
    És pont azt nem értem, hogy aki ilyen jól fotóz, annak mért savanyú a szőlő mindig?

    Tudom, leírtad pontokba szedve. De könyörgöm, arról szól a fórumozás 99 %-a, több mint fél éve, hogy ez azért szar, emez meg azért, ez meg azért nem éri meg az árát, mert hiába, ha napnyugtakor, minden 3. szökőévben déli 2 órakor, ha 800-as ison fotózok, akkor fél fényértékkel jobb a dinamikája, sokallom az árát és különben is szar az egész, nem tudom megfogni, ja meg hát nem nefeket köp ki magából.

    Ez most sarkítás volt persze, de könyörgöm, ha szeretted a D70-et, meg a D40-et és állításod szerint ezek óta a vázak óta mindennel lehet fotózni, akkor miért nem veszel egy olyat és fotózol boldogan?

    Valószínű kezdesz kiszeretni a fotózásból, esetleg valami van a háttérben. Nem tudom. És tudom, kell a techno, de ha az egész fotózási hobbi arról szól, hogy leírjuk, mennyire szar minden és majd ami nemsokára kijön, az milyen jó lesz - ha meg kijön, akkor túlárazott- , akkor minek fotózol? Kezdj el festeni, az megnyugtatóbb. (Asszem ezért leszek kimoderálva :) )

    Peace.

    "Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

Új hozzászólás Aktív témák