Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz arn #17189 üzenetére

    Azon vagyok :D . Az a gondom, hogy miután megvettem a gèpet, 1,5 hónapig arra sem volt időm, hogy a menüjét rendesen atnezzem. A nikont tenyleg A-ban volt a legjobb használni (nekem), ezen itt hibazik a legtobbet a vaz. Jo lenne min. zaridot max. iso-t egyszerre beallitani, de csak az utobbi van. Asszem átállok az A modrol az S-re, meg az M plusz auto iso-ra, de egy túrát végigcsinálni P-vel, kiváncsi vagyok ott hogy teszi a dolgát.

    Az S-sel meg az a baj, hogy előbb a rekeszt nyitja tokig, utána emeli az iso-t, ha az iso auton van. Márpedig nem mindig jó a nyitott rekesz a pici doffal.

    A stabit illetően: k.rva jó, bőven túl a reciprokszabalyon. Ahogy írtam, a 20 (ekv 40) 1/20, 1/15-ön simán, pedig nem vagyok egy mesterlövész, sokat ittam fiatal koromban... Ha mar az oly mindenhol ajnározza ezt a stabit, mint a gép egyik legnagyobb szenzaciojat, bízhatnának annyira benne, hogy terveznek kicsit a reciprokszabaly alá.

    Amúgy általában 1/60 alá nem engedi menni A módban, tok mindegy, hogy a 20 vagy a 45 van rajta. Szvsz ezt okosabban is megoldhattak volna.

    Szerk: Parci, hétfőn gyere be az irodába, ezt az otletet szabadalmaztatni kellene. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák