Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nort_on

    senior tag

    válasz mauimagic #67380 üzenetére

    Ez egy kriptós csoport hagyományos tőzsdei csoportjából van, nem tudom mennyire megbízható... Good luck!

    1. 2022-04-12: OTP .... semmi izgi nem történ ma! a 10500-as szint elég szépen tiszteletben volt tartva a nap folyamán, de az előzőt ellenállást vékony pirossal nem igazán sikerült törni... továbbra is a 10 k szintet várom tesztelni.... Mai nap Morgan Stanley-ék a 12 napos előirányzott célárat 21k ról 13k-ra csökkentették, valamint az erősen ajánlott státuszt enyhére csökkentették! Egyébként hetes charton az RSI Panelen a csökkenő trendvonaltól még mindig messze vagyunk.... - továbbra is várnám egy magasabb RSI értékkel alacsonyabb árat, mint a februári alj! Az all in még várhat... a bevásárlásra szánt összeg egy részét sávosan a színes vonalakkal jelölt szintekre céloznám annak aki mindenképpen az alját akarja elcsípni!

    2. 2022-04-14: OTP... közeleg a hétvége, holnap még kereskedési nap lesz, pénteken pedig ünnepnap! Némi emelkedés volt a mai nap.... De! Hiányérzetem van volumenben, lendületben, nem olyan trendfordulós a szitu! Simán elképzelhetőnek tartom a piros téglalap elérését holnap, amiből feltételeznék egy utolsó megindulást lefele! Ha, így lenne, opcionálisan lehet realizálnék némi profitot, amennyiben vettem volna 10,5k környékén - szép haszon lenne újra! Ha esetleg tovább menne, lesz biztosan vissza teszt, vagy jel arra, hogy újra visszaszálljunk! De jobb a pénz a zsebben, mint 1x sem! :DDD - nemde? Miért gondolom így? Szerkezetileg a 13,5 k-tól tartó csökkenést egy 5 hullámos C hullámnak vélem feltételezni, amiből a 4 hullámban vagyunk, ami ugye a korrekcióban egy korrekció! - HA - jól olvasom amit olvasok és valóban lesz még egy befejező impulzív hullám lefele! Korábbi célárazást továbbra is fenntartom, aztán majd a piac dönt!

Új hozzászólás Aktív témák