Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz #95561216 #42283 üzenetére

    Én nem akarok belemenni abba, hogy brókert ajánlgassak, aztán a végén valaki rám fogja, ha nem jönnek be az elképzelései. Én továbbra is tartom magam ahhoz, amit itt leírtam. Döntse el mindenki, hogy kereskedni akar vagy befektetni. Itt aktív kereskedésről megy a téma az esetek 75%-ában. Akkor meg ez a TBSz, ami itt nagy hívószónak tűnik mindenkinél, teljesen értelmetlen. És ez alapján brókert választani hülyeség. Ezek magyar, korrektséget elég sajátosan értelmező brókerek ezzel csalogatják az embereket, erre harap mindenki, miközben a szolgáltatásuk színvonala legalább kérdéses (az alapján, amit én láttam, de lehet, hogy nem így van).
    Ha az ember aktívan kereskedik, akkor menjen egy jó brókerhez, aztán ha profitot tud csinálni, akkor ott meglesznek hozzá a korrekt feltételek. Ha meg nem tudna, akkor meg amúgy is felesleges ezt csinálnia. UK-snál, amikor voltam, nem kellett ottani lakcím. Én azzal is elégedett voltam.
    Most svájcinál vagyok, de ha arra gondolsz, ahhoz sem kell nagy letét, 1000 usd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák