Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi212

    tag

    válasz julius666 #81323 üzenetére

    Abszolút igazat adok, nyilván mindenkinek van egy indoka, hogy miért nem kezdett el korábban felkészülni (nekem is persze :) ).
    De arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mit ajánlanál/ajánlanátok nekünk, laikusoknak, azon túl, hogy persze szedjünk fel tudást és döntsük el magunk?

    Külső segítséget kérünk, mert mi magunk nem tudjuk eldönteni a pénzügyi, gazdasági tudás hiányában és nem szeretnénk elbukni a kuporgatott forintjainkat.
    És ez most egy olyan szitu, amikor percről percre romlik a helyzet és a pénzünk is, persze, hogy pánikolunk, most kellene lépnünk, mert eltűnik a "vagyonunk".
    És nem is pénzügyi tanácsadást szeretnénk (én biztosan), hanem csak egy kis segítséget a legkisebb rossz irányába állni.

    Nekem már az is bőven megtenné és nagyon hálás lennék, ha abban tudnátok segíteni, hogy melyik irányokba egyáltalán ne induljak.
    És személy szerint abban is tanácstalan vagyok, hogy a meglévő összeget (8 millió számlán) milyen arányban osszam szét a diverzifikálás jegyében.

    Kíváncsi vagyok mások véleményére is, köszönöm előre is.

    Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

Új hozzászólás Aktív témák