Hirdetés

  • Új Reno12 modellek is érkeznek

    ma A Reno12 Pro mellett belépő ajánlatokkal is készül az Oppo, a Reno12 F 4G-s és 5G-s verzióban is elérhető lesz.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Tapsi #42243 üzenetére

    Végig lett számolva rohadt komplex az egész ha feleségem nem közgázos és nem tud szabályzatokat olvasni mert xévet dolgozott bankba és ilyenekkel foglalkozott én el is akadtam volna vele.

    Van róla excel cash flowval a lényeg.
    2011ben lett a pénz ~85% berakva. 2019őszén kivéve. 15% rendszeresen befizetve.
    A pénz az idő nagyját concordia alapban töltötte. [link] aztán üzletkötő minden hülyeségre rádumálta a családtagom, ugrált a pénz alapok között. Ennek komoly költsége volt. (Itt tűnt nekem fel az egész amikor rá lett kérdezve, hogy ilyen olyan alapba átrakja e azt a pénzt ami azelött amolyan alapban volt.)

    Amikor legvégén végigszámoltuk befizetést és legvégén megjött a pénz kb egy 0 lett a vége.

    Eközben a fenti concordia pl több mint duplázott.

    plda kedvéért ha 42misi volt 2011be berakva és 8misi 8év alatt befizetve. Összesen 50misi. Kivéve annyi ami berakva 50misi. 0Ftt hozott 2011-2019között
    Ha simán concordiába lett volna rakva akkor 110+misi lett volna ha uakkor 2019ben kivesszük.

    Külön tetsztett az, hogy az üzletkötő ezt ajánlott aztán azt, ezért a pénz ide oda ugrált. Az üzletkötő, cég, jutalék, müködési költsége.... végül 50+misit nyelt le 8év alatt.
    Amit a családtagommal csináltak az imo simán kimeríti a BTK csalás bűntettét.

    Ez MOon az UL. Legyen Signal vagy más. Hogy lopjuk el mások pénzért törvényesen.
    Jah és gratuálok neked, hogy ajánlgatod, mert 20éves távon jó. Nagyon nem lepne meg ha evvvel foglalkoznál. A b verzió, hogy fogalmad sincs, hogy is megy az UL MOon.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák