Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Köszönöm a véleményeket :R
    Személy szerint én a biztosra szeretek menni minden esetben. Nem szeretem a meglepetéseket.
    Ez esetben mondjuk ez a "K&H Tőkevédett Forint Pénzpiaci Alap" vagy valami ilyesmi (K&H-s és OTP-s vagyok jelenleg, de OTP-t lemondom pár héten belül)? Nem halálra szeretném keresni magam. Annyi elég lenne, hogy ne a folyószámlámon legyen a pénz, ahol semmi kamatot nem kapok rá. Nekem elsőnek elég lenne annyi, ha legalább a bankköltség visszajönne + évente elmehetnék egy wellnesshétvégére a párommal abból a pénzből amit egy ilyen lekötésen keresek. Szóval nem akarok én ezen stresszelni, belenyúlni, nézni, hogy épp bukok vagy mennyit nyerek. Csak évente/kétévente legyen ott egy pár húszezresből álló plusz összeg. Van ilyen? Ez lehetetlen, baromságokat beszélek? Szóljatok ha így van, mert nem vagyok tájékozott ezen a téren, csak tapogatózom, érdeklődöm :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák