Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz KillHates #9272 üzenetére

    Köszönöm szépen, de szerencsére volt kollégám otthon volt Budaörsön és ki is tudott jönni 15 percen belül.

    Menet közben elment az áram ami úgy jelentkezett, hogy elment a rádió, világítás (még szerencse hogy sütött a nap hétágra) és az elektromos ablakokat sem tudtam lehúzni.

    Leesett a fordulat és akkor történt mindez.
    Egy STOP táblához értem és akkor ment el az áram, majd mikor már megint haladtam kis idő múlva visszajött az áram aztán közben rámentem az autópályára. Haladok ránézek a fordulatszámmérőre pont leesik és azonnal elment megint az áram pár másodperc múlva meg elkezdett rázni mindezt 130-nál.
    Elkezdtem lassítani és félreálltam a leállósávba.

    Mindent lekapcsoltam, majd próbáltam kis idő múlva indítani... semmi nem forgatta meg, de még csak elkezdeni sem tudta. Felnyitottam a motorháztetőt és elkezdtem nézelődni meg szaglászni, de nem találtam semmit. Akkunál a kábeleket megnéztem és ott is minden oké volt.

    Az út szélén próbáltam segítséget kérni de senki nem állt meg... aztán elkezdtem telefonálni... majd a volt kollégám segített.
    Srác volt autós újságíró és kérdi mi a baj... elkezdtem neki mondani és szerinte akku meg akiket hívtam hogy mi lehet a gond ők is az akkut mondták vagy a gyújtást esetleg gyertyák, de szerintem akku lesz a ludas.

    Végül srác betolt és beindult az autó.

    Haza jöttem majd mikor a kapunál megálltam, hogy kinyissam azt megint leállt... aztán betoltam 3 emberrel akiket az utcán láttam meg és látták mi a gondom.

    A 2 héten belül valamikor (addig úgy sem nagyon fogom használni az autót) elvisszük a Kárpát utcai Merci szervizbe egy full diagnosztikára.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák