Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    Régebben a panasonic fz30-asával szemeztem a gond az hogy még most tudnék találni de nekem előreláthatólag leghamrabb 2 hónap múlva lehet pénzem (s ehez is meg kell nyernem egy pályázatot), s addigra már tuti nem lehet majd kapni. az fz50est meg eszembe se jutott venni mert hát na az fz30 is zajos volt hát még az 50 :D.

    Szemeztem D-SLR csak félek attól hogy a 18-55ös obik főleg a kitobik kevesek hozzám, s plusz egy obira nincs pénzem :( s szerintem egy-két éven belül nem is lesz. Örülök ha egy vakura össze tudok majd kapargatni.
    Amúgy a D-slr-ek közül tetszik a cannon 350d meg a pentax k100 meg a nikon d50 (ez utóbbit se hiszem hogy lehet majd kapni d40-et meg nem szeretnék)

    Igazából a pentax k100 érdekes gépnek tűnik. Valakinek van ilyenje esetleg leírná hogy mi a véleménye?

    S ezen okok miatt gondoltam én a sony r1-re mondjuk alapból plusz aksi, meg macro konverter, mert imádok macrózni :D. s eddig max 3xos optikai zoomom volt szóval az 5 nekem elég meg ha nem akkor még a 10 mpx-eles kép elbír egy 2x digitális zoomot is. szerintem nem?

Új hozzászólás Aktív témák